HostelBookers Logo
Co myślisz o naszej stronie?

Hotel Stadt Frankfurt-Karben Hotele

Egreve-Str. 25-27, Karben, Frankfurt, Niemcy

Po prostu "chmielowy" z jasne światła miasta! Wszelkie wygody, potrzebne po przystępnej cenie! Jesteśmy najbardziej korzystna pieniędzy! więcej niż tylko DNA i pomieszczenie łaźni. Chcemy aneksem kuchennym z nami. Wyższej stawki standardowej, umiarkowane! W tym miejscu it's like home away from home; bezpieczne, przyjazna, zabawny i po przystępnych cenach. * Bezpłatny dostęp do Internetu w holu * Rodzina style hotelu gdzie jakości i ceny są prawa; Więcej informacji

72% Ogólna ocena 10 spośród 13 klientów poleca ten obiekt na podstawie 13 opiniach

Atmosfera 71%

Czystość 68%

Wyposażenie 69%

Lokalizacja 68%

Bezpieczeństwo 78%

Obsługa 78%

Wartość 72%

Zobacz wszystkie opinie

Wliczone w cenę

  • Pościel
  • Przechowalnia bagażu
  • Ręcznik

Wyposażenie

  • Zamykane szafki
  • ATM
  • Bar
  • Bezpłatny parking
  • Café
  • DVD
  • Darmowe mapy miasta
  • Darmowy dostęp do Internetu
  • Dostep do Internetu
  • Dostępne są łóżeczka dziecięce
  • Gorący prysznic
  • Kantor
  • Minibar
  • Outdoor Terrace
  • Parking
  • Pokojówka
  • Pralnia
  • Przechowalnia bagażu
  • Restaurant
  • Safe Deposit Box
  • Sala zebrań
  • Suszarki do włosów
  • Telefon z bezpośrednim wyjściem
  • Telefon/Fax
  • Telewizja kablowa
  • Tours/Travel Desk
  • Urządzenia do przygotowywania herbaty i kawy
  • Wentylator sufitowy
  • Winda
  • Wymiana książek
  • Śniadanie nie wliczone

Ważna informacja

Pózne anulowanie / no show: 1 noc oplat na karty kredytowej.

WYJATKI --- "okresy Frankfurt Fair" ponizej.
Rezygnacja Podczas tez okresów - tylko mozliwe jest do 21 dni przed data przyjazdu.
Pózniej anulowac lub nie pojawienie sie lub skrót z potwierdzona rezerwacja podlegaja pelnej oplaty za wszystkie noce zamówione

ostatnie zameldowanie - 22:00 (10 pm) - Jesli potrzebujesz pózniej sprawdzic, odbioru shoulderstand sie skontaktowac

"Okresy Frankfurt Fair"

Heimtex 14.1.-17.01.15
PAPIER + X-Mass swiecie 30.1.-3.2.15
AMBIENCE 13.2.-17.02.15
ISH 10.3.-14.03.15
MUZYKA 15.4.-18.04.15
Techtextil 04.5.-7.5.15
IMEX 19.5.-21.05.15
ACHEMA 15.6.-19.06.15
TENDENCE 29.8.-09.01.15
IAA prasowe Dni 15.9.-17.09.14
I 17.9.-27.09.15
TARGI KSIAZKI 14.10.-18.10.15
EUIROMOLD 25.11.-27.11.15

Zameldowanie / Data wyjazdu

Najwcześniejsza godzina zameldowania: 10:00

Najpóźniejsze wymeldowanie: 11:00

Zasady

  • Przyjazny dla dzieci
  • Akceptujemy karty kredytowe
  • No Curfew
  • Przystosowany dla zwierząt domowych"
  • Taxes Included

Rezerwacja grupowa?

Grupa 15 lub więcej osób podróżująca do Frankfurt?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Po prostu "chmielowy" z jasne światła miasta! Wszelkie wygody, potrzebne po przystępnej cenie! Jesteśmy najbardziej korzystna pieniędzy! więcej niż tylko DNA i pomieszczenie łaźni. Chcemy aneksem kuchennym z nami. Wyższej stawki standardowej, umiarkowane! W tym miejscu it's like home away from home; bezpieczne, przyjazna, zabawny i po przystępnych cenach. * Bezpłatny dostęp do Internetu w holu * Rodzina style hotelu gdzie jakości i ceny są prawa; Więcej informacji

Privat rom

Standard Single Private z łazienką/WC

Liczba miejsc: 1

Rodzaje pokoi

Pokój Prywatny

Łazienka

Własna łazienka

Stopień

Standard

Standard Twin Private z łazienką/WC

Liczba miejsc: 2

Rodzaje pokoi

Pokój Prywatny

Łazienka

Własna łazienka

Stopień

Standard

Superior 3 Bed PRIVATE z łazienką/WC

Liczba miejsc: 3

Rodzaje pokoi

Pokój Prywatny

Łazienka

Własna łazienka

Stopień

Superior

Standard 4 Bed PRIVATE z łazienką/WC

Liczba miejsc: 4

Rodzaje pokoi

Pokój Prywatny

Łazienka

Własna łazienka

Stopień

Standard

Superior Single Private z łazienką/WC

Liczba miejsc: 1

Rodzaje pokoi

Pokój Prywatny

Łazienka

Własna łazienka

Stopień

Superior

Informacje na temat Hotel Stadt Frankfurt-Karben

Czy w interesach lub dla przyjemności, nasz hotel w stylu rodzinnym oferuje odpowiednią jakość w przystępnej cenie. Zdecydowana większość naszych gości okaże się, że oferujemy wyższe standardy, niż się spodziewaliśmy, w cenie!























Nasz hotel usytuowany jest na przedmieściach Frankfurtu, w przyjemnym otoczeniu zieleni - zaledwie 15 minut spacerem od tętniącego życiem centrum Frankfurtu miasta (bezpośrednia linia kolejowa) lub 20/25 min. do Międzynarodowego Portu Lotniczego











Pokoje dla niepalących, pokoje rodzinne, oraz pokoje z balkonem są dostępne!























Przyjemne lobby (bezpłatny dostęp do Internetu) - przestronne, jasne pokoje (TV satelitarna, odtwarzacz DVD / CD, radio, sejf), ciepła gościnność i przyjazne powitanie gwarantowane, aby Państwa pobyt u nas przyjemny jeden.























Pełne śniadanie w formie bufetu za jedyne € 5,00 za osobę 6:30 - 9:30























WAŻNE:











Ostatni czek w czasie jest zwykle 22:00 godzin ust godzina dwudziesta druga), choć później przyjazdów można zamówić, a my postaramy się jak najlepiej spełniać i spełniają swój plan. Hotel musi skontaktować się co najmniej 3 dni wcześniej!























Angielski, hiszpański, francuski - biegle językiem.























Cancellation & No Polityka Show:











Hotele zwykle "wolny anulowania" jest - 24-48 godzin przed przyjazdem:











Rezerwacje w okresach Frankfurt-Fair jednak (wymienione poniżej) można anulować bezpłatnie na 15 dni przed datą przyjazdu.











Anulacja dokonana później mogą podlegać pełnej, 100 zarzutów% wszystkich trakcie rezerwacji.











Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o kontakt z hotelem.























Targi we Frankfurcie / M. 2012 - Proszę zapytać hotel na dokładne daty











---------------------------------











Heimtextil - Jan 10.-14











Premiere - ChristmassWorld / Paperworld - 27.Jan - 1-luty











Ambiente - 10.-14. Luty











Musik / Prolight + Sound - marzec 21.-24











Light & Building - kwiecień 15.-20











ACHEMA - czerwiec 18.-22











Tendence - koniec sierpnia











AUTOMECHANIKA - wrzesień 11-16.











Targi Książki. - 10.-14. Października

Informacje o noclegu

Wszystkie nasze pokoje są z łazienkami dobrze wyposażone, duże, jasne i komfortowe wyposażone w telewizję satelitarną, odtwarzacz DVD, minibar, radio z budzikiem, niektóre również z pól bezpieczeństwa oraz z balkonem.











- Pokoje rodzinne











- Pokoje dla niepalących dostępne.























Darmowy bezprzewodowy internet w holu

Informacja dot. lokalizacji

Jasne światła miasta są tylko "hop" z dala. .... po prostu wziąć 20 min relaksujący, łatwe i wygodne jazdy pociągiem (linia S6) z Frankfurtu Główny dworzec kolejowy (Hauptbahnhof), a znajdziesz nas, "Country Hotel Frankfurt-Karben" osadzony w cichej, zielonej i harmonijny.











Relaks i wypoczynek w tych zapraszając otoczenia.











Jesteśmy położony na przedmieściach Frankfurtu, w przyjemnym otoczeniu zieleni, zaledwie 15 minut jazdy od centrum miasta Frankfurtu i 20 minut od międzynarodowego lotniska we Frankfurcie.























Niemiecki S Bahn (niemiecka Kolej - Szybka Kolej Miejska) jest zaledwie 400 metrów od hotelu i oferuje komfortowe, prosty, bezpośredni dostęp do wszystkich głównych atrakcji turystycznych miasta i Frankfurckie Targi.























Nie na terenie hotelu, ale w bezpośrednim sąsiedztwie:























In / out-door basen











Kurs jogging











Siłownia











Wypożyczalnia rowerów























Wycieczki i turystycznego:











Frankfurt, Heidelberg, Renu











Bad Homburg-Spa, kasyno hazard











Büdingen - urocze średniowieczne miasto

Zasady dot. anulowania rezerwacji

Klienci mogą anulować rezerwację za darmo najpóźniej na 1 dzień przed przyjazdem. Następnie obiekt noclegowy nałoży opłatę w wysokości do maksymalnie kosztu jednej nocy rezerwacji, z wyjątkiem gdy określono inaczej w warunkach miejsca zakwaterowania. Wpłacone kaucje są bezzwrotne.