HostelBookers Logo
Co myślisz o naszej stronie?

Hotel Stadt Frankfurt-Karben na mapie Hotele

Egreve-Str. 25-27, Karben, Frankfurt, Niemcy

72% Ogólna ocena 10 spośród 13 klientów poleca ten obiekt na podstawie 13 opiniach

Atmosfera 71%

Czystość 68%

Wyposażenie 69%

Lokalizacja 68%

Bezpieczeństwo 78%

Obsługa 78%

Wartość 72%

Zobacz wszystkie opinie

Wliczone w cenę

  • Pościel
  • Przechowalnia bagażu
  • Ręcznik

Wyposażenie

  • Zamykane szafki
  • ATM
  • Bar
  • Bezpłatny parking
  • Café
  • DVD
  • Darmowe mapy miasta
  • Darmowy dostęp do Internetu
  • Dostep do Internetu
  • Dostępne są łóżeczka dziecięce
  • Gorący prysznic
  • Kantor
  • Minibar
  • Outdoor Terrace
  • Parking
  • Pokojówka
  • Pralnia
  • Przechowalnia bagażu
  • Restaurant
  • Safe Deposit Box
  • Sala zebrań
  • Suszarki do włosów
  • Telefon z bezpośrednim wyjściem
  • Telefon/Fax
  • Telewizja kablowa
  • Tours/Travel Desk
  • Urządzenia do przygotowywania herbaty i kawy
  • Wentylator sufitowy
  • Winda
  • Wymiana książek
  • Śniadanie nie wliczone

Ważna informacja

Pózne anulowanie / no show: 1 noc oplat na karty kredytowej.

WYJATKI --- "okresy Frankfurt Fair" ponizej.
Rezygnacja Podczas tez okresów - tylko mozliwe jest do 21 dni przed data przyjazdu.
Pózniej anulowac lub nie pojawienie sie lub skrót z potwierdzona rezerwacja podlegaja pelnej oplaty za wszystkie noce zamówione

ostatnie zameldowanie - 22:00 (10 pm) - Jesli potrzebujesz pózniej sprawdzic, odbioru shoulderstand sie skontaktowac

"Okresy Frankfurt Fair"

Heimtex 14.1.-17.01.15
PAPIER + X-Mass swiecie 30.1.-3.2.15
AMBIENCE 13.2.-17.02.15
ISH 10.3.-14.03.15
MUZYKA 15.4.-18.04.15
Techtextil 04.5.-7.5.15
IMEX 19.5.-21.05.15
ACHEMA 15.6.-19.06.15
TENDENCE 29.8.-09.01.15
IAA prasowe Dni 15.9.-17.09.14
I 17.9.-27.09.15
TARGI KSIAZKI 14.10.-18.10.15
EUIROMOLD 25.11.-27.11.15

Zameldowanie / Data wyjazdu

Najwcześniejsza godzina zameldowania: 10:00

Najpóźniejsze wymeldowanie: 11:00

Zasady

  • Przyjazny dla dzieci
  • Akceptujemy karty kredytowe
  • No Curfew
  • Przystosowany dla zwierząt domowych"
  • Taxes Included

Rezerwacja grupowa?

Grupa 15 lub więcej osób podróżująca do Frankfurt?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Mapa i wskazówki dojazdu

Sprawdź Dostępność