HostelBookers Logo
Co myślisz o naszej stronie?

Opinie i Recenzje Hotele

Egreve-Str. 25-27, Karben, Frankfurt, Niemcy

Atmosfera 71%

Czystość 68%

Wyposażenie 69%

Lokalizacja 68%

Bezpieczeństwo 78%

Obsługa 78%

Wartość 72%

Wliczone w cenę

  • Pościel
  • Przechowalnia bagażu
  • Ręcznik

Wyposażenie

  • ATM
  • Bar
  • Bezpłatny parking
  • Café
  • DVD
  • Darmowe mapy miasta
  • Darmowy dostęp do Internetu
  • Dostep do Internetu
  • Kantor
  • Minibar
  • Outdoor Terrace
  • Parking
  • Pokojówka
  • Pralnia
  • Przechowalnia bagażu
  • Restaurant
  • Safe Deposit Box
  • Sala zebrań
  • Suszarki do włosów
  • Swimming Pool
  • Telefon z bezpośrednim wyjściem
  • Telefon/Fax
  • Telewizja kablowa
  • Tours/Travel Desk
  • Urządzenia do przygotowywania herbaty i kawy
  • Wentylator sufitowy
  • Winda
  • Wymiana książek
  • Śniadanie nie wliczone

Ważna informacja

Pózne anulowanie / no show: 1 noc oplat na karty kredytowej.

WYJATKI --- "okresy Frankfurt Fair" ponizej.
Rezygnacja Podczas tez okresów - tylko mozliwe jest do 21 dni przed data przyjazdu.
Pózniej anulowac lub nie pojawienie sie lub skrót z potwierdzona rezerwacja podlegaja pelnej oplaty za wszystkie noce zamówione

ostatnie zameldowanie - 22:00 (10 pm) - Jesli potrzebujesz pózniej sprawdzic, odbioru shoulderstand sie skontaktowac

"Okresy Frankfurt Fair"

Heimtex 14.1.-17.01.15
PAPIER + X-Mass swiecie 30.1.-3.2.15
AMBIENCE 13.2.-17.02.15
ISH 10.3.-14.03.15
MUZYKA 15.4.-18.04.15
Techtextil 04.5.-7.5.15
IMEX 19.5.-21.05.15
ACHEMA 15.6.-19.06.15
TENDENCE 29.8.-09.01.15
IAA prasowe Dni 15.9.-17.09.14
I 17.9.-27.09.15
TARGI KSIAZKI 14.10.-18.10.15
EUIROMOLD 25.11.-27.11.15

Bookings during the Frankfurt-Fair periods however(listed below) can only be cancelled free of charge 15 days prior to arrival date.
Later cancellations will be charged for complete period of the booking. For details please contact hotel.

Fairs in Frankfurt/M. 2016
Heimtextil
Premiere
Ambiente
MUSIK / ProLight + Sound
Light & Building
I F F A
Tendence
IFFA
Frankfurt Auto show IAA
Book fair

Guests must cancel 15 days prior to arrival if they have bookings arriving during any of the periods above. If the bookings are not cancelled in time they will be subject to a cancellation fee equivalent to 100% of the balance due.

Zameldowanie / Data wyjazdu

Najwcześniejsza godzina zameldowania: 10:00

Najpóźniejsze wymeldowanie: 11:00

Zasady

  • Przyjazny dla dzieci
  • Akceptujemy karty kredytowe
  • No Curfew
  • Przystosowany dla zwierząt domowych"
  • Taxes Included

Rezerwacja grupowa?

Grupa 15 lub więcej osób podróżująca do Frankfurt?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Nikt nie ocenił jeszcze tego hostelu.

Sprawdź Dostępność